05.09.2019

Z uwagi na ciągły postęp cywilizacyjny zmienia się nasz styl życia, co w zależności od indywidualnych czynności ma określone konsekwencje na płaszczyźnie naszego zdrowia.

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza Pacjentów, a także członków ich Rodzin na szkolenie, które odbędzie się w budynku Szkoły Rodzenia na terenie Szpitala pod tytułem:

„Zasady odżywiania według nowej piramidy zdrowego żywienia”.

Termin szkolenia: 09.09.2019 o godzinie 14:00

Głównym tematem tegoż szkolenia będzie przedstawienie zaktualizowanej Piramidy Zdrowego Żywienia i Stylu Życia dla dzieci i młodzieży, która opracowana została przez ekspertów Instytutu Żywności i Żywienia pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Mirosława Jarosza (Dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia, kierownik projektu „Zachowaj równowagę”).

piramida 050919

żródło: materiały prasowe Kongresu Żywieniowego IŻZ