Bydgoszcz, 9 październik 2019 roku

KON-10/2019

Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy, ul. Szpitalna 19

na podstawie art.26  ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz.U. Nr 112, poz. 654), ogłasza konkurs ofert na udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych codziennie w godz. 7.00 – 14.35 przez:

1. Pielęgniarki:
    - Oddział Kardiologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych z pełnieniem funkcji pielęgniarki koordynującej z Pododdziale Chorób Wewnętrznych ,
    - Oddział Kardiologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych z pełnieniem funkcji pielęgniarki koordynującej z Oddziale Kardiologii,
    - Oddział Neurologii z pełnieniem funkcji pielęgniarki koordynującej,
    - Oddział Chirurgii i Żywienia Klinicznego z pełnieniem funkcji pielęgniarki koordynującej,

I. Konkurs ofert przeprowadzany jest z zachowaniem warunków określonych w szczegółowych warunkach konkursu.

II. Oferta powinna być sporządzona na formularzu ofertowym, który wraz ze szczegółowymi warunkami konkursu oraz wzorem umowy można odebrać w budynku Administracji Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy ul. Szpitalna 19 – pokój nr 6 w godzinach: od 8.00-14.00 lub pobrać ze strony internetowej www.szpital.bydgoszcz.pl

III. Formularz ofertowy należy składać w formie pisemnej – pod rygorem odrzucenia – w zamkniętej kopercie, z adnotacją „Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych ....... (wskazać świadczenia zdrowotne objęte ofertą)”, w budynku Administracji Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy ul. Szpitalna 19 – sekretariat, w godzinach: od 8.00-14.00 do dnia 14 listopada 2019r, godz 12:00

IV. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy ul. Szpitalna 19, dnia 15 listopada 2019r, godz. 13:00.

V. Ogłoszenie o rozstrzygnięciu ofert zostanie ogłoszone na stronie internetowej www.szpital.bydgoszcz.pl i tablicy informacyjnej Udzielającego zamówienia najpóźniej w dniu 15 listopada 2019r.

VI. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert w całości lub części oraz przedłużenia terminu składania ofert i terminu ogłoszenia wyniku konkursu.

Oferentom, których interes prawny doznał uszczerbku w wyniku naruszenia przez Udzielającego zamówienia zasad przeprowadzenia postępowania w sprawie zawarcia umowy na udzielanie świadczeń zdrowotnych, przysługują środki odwoławcze:

Pliki do pobrania:

1. Szczegółowe Warunki Konkursu