OGŁOSZENIE NR  27/2018 O NABORZE

• Co najmniej dwuletniej doświadczenie w pracy na Bloku Porodowym,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
Wymagane dokumenty:
  • List motywacyjny oraz CV, w którym prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)
  • Dodatkowe oświadczenie wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody na wykorzystanie przesłanych dokumentów w procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez WSM w przyszłości,
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe.
Termin składania dokumentów:

Do dnia 12 września 2018r.

Miejsce składania dokumentów:

Na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy z dopiskiem: "Oferty pracy - położna"

Dodatkowe informacje:

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych dla osób uczestniczących w procesie rekrutacji znajduje się na stronie www.szpital.bydgoszcz.pl w zakładce: dane osobowe

Bydgoszcz, 29 sierpnia 2018r.