who

SZANOWNI PAŃSTWO

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia ustanowiony przez World Health Organization w roku 1948. Jest święto osób, których codziennym powołaniem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi oraz wspieranie go w chorobie – to Wasze święto.

W tym roku ma ono szczególny charakter. Koronawirus diametralnie odmienił nasze życie codzienne, ale to Wy pozostajecie na pierwszym froncie walki w okolicznościach pandemii wykonując swoją pracę z pełną odwagą i determinacją.

Wszystkim Lekarzom, Pielęgniarkom, Położnym, Ratownikom Medycznym, Diagnostom Laboratoryjnym oraz pozostałym Pracownikom Szpitala chciałabym złożyć głębokie wyrazy uznania i szacunek za Państwa zaangażowanie oraz oddanie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Dyrektor Naczelny
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego