Poniżej podajemy do wiadomości treść podziękowań od Pacjentki, które otrzymaliśmy. Jest nam niezmiernie miło i stanowi to dla nas ogromne docenienie naszych starań podczas wykonywania codziennej misji:

podziekowania wsm bydgoszcz small

"Dzień dobry, w dniu dzisiejszym, tj. 23 kwietnia 2020 w godzinach 14:30 - 18:30 przebywałam na Ogólnej Izbie Przyjęć. Chciałabym bardzo podziękować ratownikom medycznym oraz lekarzom za fachową pomoc, opiekę oraz wsparcie. Przekonałam się, że połowa sukcesu to bardzo dobry zespół. Na Ogólnej Izbie Przyjęć taki właśnie był. Byłam przerażona, że w dobie epidemii muszę być w szpitalu z powodu nagłego złego samopoczucia. Panowie, którzy się mną zajmowali spisali się na medal. Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości i zdrowia. Natalia S."