Szczepienia przeciwko COVID-19 dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz aptek.

Termin składania deklaracji zostaje przedłużony do 14.01.2021 do godziny 10:00

W związku z wyznaczeniem Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy jako punktu szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy) w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, informujemy o możliwości zgłaszania do szczepień:

a. Pracownicy szpitala węzłowego,
b. Pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych,
c. Pracownicy Domów Pomocy Społecznej i pracownicy Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej,
d. Pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,
e. Pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych,
f. Osoby zatrudnione w izbach lekarskich, pielęgniarek i położnych, aptekarskich oraz diagnostów laboratoryjnych i fizjoterapeutów,
g. Powyższe dotyczy również personelu niemedycznego, tj. administracyjnego, pomocniczego (bez względu na formę zatrudnienia, również wolontariuszy, stażystów itp.) tych podmiotów, jak również z firm współpracujących z podmiotem przebywający w trybie ciągłym w podmiocie,
h. Rodzice hospitalizowanych wcześniaków.

Powyższe dotyczy również personelu niemedycznego, tj. administracyjnego, pomocniczego (bez względu na formę zatrudnienia, również wolontariuszy, stażystów itp.) tych podmiotów, jak również z firm współpracujących z podmiotem przebywający w trybie ciągłym w podmiocie.
Do szczepienia mogą się zgłosić i zostać zaszczepione osoby wymienione w etapie 0, niezależnie od tego czy już chorowały na COVID-19, czy jeszcze nie.

Szcegółowych informacji udziela Koordynator do spraw szczepień COVID-19 - dr n. med. Jarosław Marciniak, tel.: 52 3709102, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podmioty zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skrzynkę EPuap: /WSMBydgoszcz/Skład_ESP albo o jego dostarczenie w formie pisemnej do sekretariatu szpitala do dnia 14 stycznia 2021 r. do godziny 10:00.

Tabela zgłoszeniowa

Formularz deklaracji i zgoda na przetwarzanie danych
(formularz należy wydrukować, wypełnić, własnoręcznie podpisać i przekazać w w/w sposób)

Kwestionariusz szczepienia
(kwestionariusz wstepnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciwko COVID-19 należy wydrukować, wypełnić, własnoręcznie podpisać i posiadać przy sobie w czasie szczepienia)

O terminie realizacji szczepień decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Informowanie o terminie ropoczniemy po 4 stycznia 2021r.