SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

 

Informujemy, że jest możliwość zarejestrowania się na szczepienie przeciwko Covid-19 każdej chętnej osoby. Wszystkie informacje związane z tym procesem znajdą Państwo pod adresem:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

 

Aby zarejestrować się można skorzystać z jednej z poniższych możliwości:

- zadzwonić na całodobową i bezpłatną infolinię pod numer 989

- zarejestrować się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną poad adresem: http://pacjent.gov.pl

- wysłać SMS o treści SzczepimySie na numer 880 333 333

- skontaktować się bezpośrednio z Punktem Szczepień Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego pod numerem telefonu: 693 993 462.

Do rejestracji potrzebny będzie nr PESEL oraz (w zależności od wybranego trybu rejestracji) adres e-mail lub numer telefonu. Należy również podać kod swojego miejsca zamieszkania, a także mieć wystawione w systemie e-skierowanie na szczepienie.

 

 Koordynator ds. Szczepień Szpitala: Dyrektor ds. Medycznych, dr n. med. Jarosław Marciniak, tel.: 52/3709102

Zastępca Koordynatora ds. Szczepień Szpitala: Naczelna Pielęgniarka / Pełnomocnik ds. Jakości, mgr Grażyna Wenda, tel.: 52/3709105

 

Po przybyciu na miejsce do Budynku Poradni Specjalistycznych należy udać się najpierw do rejestracji (okienko po lewej stronie), aby okazać swój dowód tożsamości. Następnie Pacjent otrzymuje informację do którego z czterech Gabinetów Punktu Szczepień ma się udać razem z wypełnionym wcześniej kwestionariuszem (dostępnym tutaj). Po szczepieniu należy pozostać w poczekalni 15 minut.

Początek strony