Dzisiaj pokazujemy relację
 
z Pikniku "Rodzimy w Miejskim"
 
w ramach Tygodnia Godnego Porodu 2023, który odbył się w minioną sobotę.
 
Punktualnie o godzinie 12:00 czekali na wszystkich uczestników Dyrektor ds. Medycznych: dr Jarosław Szułczyński, Kierownik Bloku Porodowego i Oddziału Położnictwa: dr Izabela Zielińska, Naczelna Pielęgniarka/Położna: Wioletta Nowak, Położne/Położny: Magdalena Tuczyńska, Małgorzata Piliszczuk, Ewa Gill-Paczos, Lucyna Poślednik, Jerzy Cholewiński, Natalia Turek, Marika Giers, Edyta Antczak, Dietetyk: Dominika Nowak, Sekretarka Medyczna: Monika Klarkowska - Dubiela i pozostali, którzy czuwali nad przebiegiem wydarzenia.
 
Panie wraz ze swoimi Partnerami, którzy wzięli udział w Pikniku otrzymali kompleksowy zestaw informacji związanych z przygotowaniem do porodu, możliwego jego przebiegu (także w wodzie, który w naszym Szpitalu jest możliwy) oraz dostępnych metod łagodzenia bólu, wagą pierwszego kontaktu z noworodkiem czy najczęstszych problemów związanych z laktacją. W następnej kolejności dostępna była porcja informacji dotycząca samobadania oraz zwrócenie uwagi na fakt, jak ważne są cykliczne badania kontrolne. Uczestniczki Pikniku miały okazję skonsultować z dietetykiem temat zdrowego odżywiania poprzez kształtowanie pozytywnych nawyków żywieniowych. Odbyły się również warsztaty z pozycji wertykalnych oraz chustonoszenia, a zainteresowanym przyszłym Mamom wykonano badanie USG. Zwiedzano Blok Porodowy, po którym oprowadzała przyszłe Pacjentki Kierownik tego oddziału. Można było też zadać pytania związane z dokumentami związanymi z m.in. urodzeniem się dziecka.
 
youtube piknik
 
 
Na zewnątrz w tym samym czasie w najlepsze bawiły się dzieci urodzone właśnie w naszym Szpitalu w przeróżnych przedziałach czasowych. Były bańki mydlane, prace plastyczne oraz malowanie buziek. Jedną z nieocenionych atrakcji był zielony teren, na którym dzieci wykazywały się wyjątkową kreatywnością w wymyślanych przez siebie zabawach.
Uczestniczki Pikniku oceniły dzień za wyjątkowo udany i po godzinie 15:00 uśmiechnięte pożegnały się z nami.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Mamy do naszego Szpitala.
 
 tgp wsm 001th     tgp wsm 002th     tgp wsm 003th
 
tgp wsm 004th     tgp wsm 005th     tgp wsm 006th
 
tgp wsm 007th     tgp wsm 008th     tgp wsm 009th
 
tgp wsm 010th     tgp wsm 011th     tgp wsm 012th
 
tgp wsm 013th     tgp wsm 014th     tgp wsm 015th
 
tgp wsm 016th     tgp wsm 017th     tgp wsm 018th
 
tgp wsm 019th       tgp wsm 020th     tgp wsm 021th
 
tgp wsm 022th
Początek strony