Szanowni Państwo

W dniu 29 czerwca 2017 r. rozstrzygnięty został tegoroczny konkurs "Złoty Stetoskop 2017", w którym czytelnicy "Expressu Bydgoskiego" wybierali  najbardziej cenionych przez siebie lekarzy, pielęgniarki i położne.

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że po raz kolejny personel medyczny
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy został uhonorowany aż w trzech kategoriach:

- dr n. med. Maria Ellerik-Czerwińska - I miejsce w kategorii Chirurg Roku

- dr n. med. Joanna Wiśniewska-Szmyt - II miejsce w kategorii Kardiolog Roku

- dr n. med. Gwidon Polak - III miejsce w kategorii Kardiolog Roku

 

Gala wręczenia nagród odbyła się w bydgoskim ratuszu. Laureaci odebrali statuetki
w obecności Pani Dyrektor - Anny Lewandowskiej z rąk Wicewojewody Józefa Ramlaua, Wicemarszałka Województwa Zbigniewa Ostrowskiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego oraz Wiceprezesa Polska Press Oddział Bydgoszcz dr. Tomasza Wojciekiewicza. 

Konkurs ten ma charakter wyjątkowy. Wybierani są bowiem medycy których profesjonalizm, codzienny trud w imię najważniejszych wartości: życia, zdrowia i godności człowieka Pacjenci uznali za zasługujący na szczególne wyróżnienie. Przez tak pozytywną ocenę naszych starań raz jeszcze zyskaliśmy potwierdzenie, że realizowana przez Szpital misja.”Leczymy na najwyższym poziomie bezpiecznie i z sercem” jest dostrzegana
i doceniana przez naszych Pacjentów, a także cieszy się uznaniem ich bliskich.

 

Początek strony