Szanowni Państwo !

Z ogromną dumą i radością informujemy, że Wielospecjalistyczny Szpital Miejski
im. dr. Emila Warmińskiego
w Bydgoszczy uzyskał Certyfikat Akredytacyjny potwierdzający spełnienie standardów akredytacyjnych w zakresie działalności Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy dla lecznictwa szpitalnego.

Certyfikat akredytacyjny 1

Certyfikat to dowód, że udzielanie świadczeń zdrowotnych w szpitalu odbywa się na najwyższym poziomie z dochowaniem zasad wszelkiej wymaganej w tym zakresie staranności, a oferowana Pacjentom opieka jest przyjazna bezpieczna i skuteczna. To także potwierdzenie posiadania dużej wiedzy i doświadczenia kadry zarządzającej w prowadzeniu jednostki oraz wysoce profesjonalnego działania pozostałego personelu w realizacji codziennych obowiązków.

Przyznanie certyfikatu akredytacyjnego przez Ministra Zdrowia na podstawie wysokiej oceny 88% dokonanej przez wizytatorów Ośrodka Akredytacji Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w Krakowie jest dowodem zaufania w zakresie jakości udzielanych świadczeń.

Tym samym Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego
w Bydgoszczy dołączył do elitarnej grupy szpitali akredytowanych w Polsce.