Bydgoszcz,  18 czerwca 2020 roku

KON-8/2020

Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego

SPZOZ w Bydgoszczy, ul. Szpitalna 19

na podstawie art. 26  ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz. U. Nr 112, poz. 654),  ogłasza konkurs ofert na udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych przez:

• lekarzy ginekologów do udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży w ramach dyżurów medycznych ,
  1. lekarzy anestezjologów do udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii wraz z  pełnieniem  dyżurów medycznych i udzielaniem konsultacji na innych oddziałach szpitalnych,
  2. lekarzy kardiologów i lekarzy będących w trakcie specjalizacji z kardiologii do udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych, Poradni Kardiologicznej wraz                       z pełnieniem dyżurów medycznych na oddziale i w OIP oraz udzielaniem konsultacji na innych oddziałach szpitalnych. Dodatkowym atutem posiadanie umiejętności: wykonywania ECHO serca, w tym przezprzełykowe, wszczepiania stymulatorów, odczytywania badań holterowskich.
  3. lekarzy do udzielania świadczeń zdrowotnych w ramach dyżurów medycznych w Oddziale Kardiologii i Chorób Wewnętrznych i OIP,
  4. lekarza posiadającego specjalizację z medycyny pracy w zakresie badań profilaktycznych zgodnych z Rozporządzeniem MZiOS z 30.05.1996 r. w sprawie badań lekarskich pracowników z zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w kodeksie pracy (Dz. U. Nr 69, poz. 332)
  5. lekarza laryngologa do udzielania świadczeń zdrowotnych w Poradni Laryngologicznej i udzielania konsultacji na innych oddziałach szpitalnych
  6. lekarza gastroenterologa do udzielania świadczeń zdrowotnych w  Zakładzie Endoskopii lub/i pełnienie dyżurów endoskopowych
  7. Pielęgniarkę Koordynująca w Poradniach Specjalistycznych
  8. Pielęgniarki do udzielania świadczeń  w :

-   Oddziale Kardiologii

-   Oddziale Chorób Wewnętrznych,

-   Oddział Neurologii

-   Oddział Rehabilitacji

-   Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii,

-   Oddziale Chirurgii i Żywienia Klinicznego,

-   Blok Operacyjny

-   Zakładzie  Endoskopii,

-   Ogólna Izba Przyjęć ,

9. Położne do udzielania świadczeń  w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży

10. ratowników medycznych do udzielania świadczeń w Ogólnej Izbie Przyjęć i oddziałach szpitalnych

11. techników RTG do udzielania świadczeń w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej,

12. asystent dentystyczny do udzielania świadczeń w Poradni Stomatologicznej dla Dzieci i Dorosłych Specjalnej Troski

I.  Konkurs ofert przeprowadzany jest z zachowaniem warunków określonych w szczegółowych  warunkach konkursu.

II.   Oferta powinna być sporządzona na formularzu ofertowym, który wraz ze szczegółowymi warunkami konkursu należy  pobrać ze strony internetowej www.szpital.bydgoszcz.pl. lub można odebrać w budynku Administracji Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy ul. Szpitalna 19 – pokój nr 6 w godzinach: od 8.00-14.00

III. Formularz ofertowy należy składać w formie pisemnej – pod rygorem odrzucenia – w zamkniętej kopercie, z adnotacją „Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych ....... (wskazać świadczenia zdrowotne objęte ofertą)”, w budynku Administracji Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy ul. Szpitalna 19 – sekretariat,  w godzinach: od 8.00 do 14.00 do dnia 3 lipca 2020

IV. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy ul. Szpitalna 19, dnia  06 lipca 2020 r.,  godz. 12.00.

V.    Ogłoszenie o rozstrzygnięciu ofert zostanie ogłoszone na stronie internetowej www.szpital.bydgoszcz.pl i tablicy informacyjnej Udzielającego zamówienia najpóźniej w dniu  10 lipca 2020 r.

VI.  Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert w całości lub części oraz przedłużenia terminu składania ofert i terminu ogłoszenia wyniku konkursu.

Oferentom, których interes prawny doznał uszczerbku w wyniku naruszenia przez Udzielającego zmówienia zasad przeprowadzenia postępowania w sprawie zawarcia umowy na udzielanie świadczeń zdrowotnych, przysługują środki odwoławcze:

Załączone pliki:
Download this file (warunki konkursu.doc)Warunki konkursu nr 82020-06-19