OGŁOSZENIE NR  21/2016 O NABORZE

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego
85-826 Bydgoszcz, ul. Szpitalna 19

poszukuje pracownika na stanowisko: radcy prawnego

Wymiar etatu:

Pełen etat

• Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Wpis na listę radców prawnych
  • Pełna zdolność do czynności prawnych
  • Dobra znajomość prawa zamówień publicznych,
  • Doświadczenie w obsłudze osób prawnych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów leczniczych
Główne obowiązki
  • Obsługa prawna i doradztwo,
  • Wydawanie opinii prawnych,
  • Sporządzanie i opiniowanie projektów umów,  porozumień i wewnętrznych aktów prawnych,
  • Występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniu sądowym, administracyjnym oraz przed innymi organami orzekającymi
  • Uczestnictwo w rokowaniach
  • Pozostałe czynności wynikających z ustawy z dnia  6 lipca 1982 r. o radcach prawnych (Dz. U. z 2010 r., Nr 10, poz. 65 z późn. zm.)
Wymagane dokumenty:
  • List motywacyjny oraz CV, w którym prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.)
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających  kwalifikacje zawodowe,
  • Oświadczenie o zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o niekaralności  oraz braku karalności dyscyplinarnej,
  • Oświadczenie o posiadaniu aktualnej polisy OC