OGŁOSZENIE NR  27/2017 O NABORZE

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego
85-826 Bydgoszcz, ul. Szpitalna 19

poszukuje pracownika na stanowisko: pełnomocnik ds. inwestycji / specjalista ds. inwestycji

Wymiar etatu:   pełen etat

Zakres głównych obowiązków w szczególności

1. prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem, realizacją, nadzorem oraz zakończeniem inwestycji i remontów zgodnie z warunkami umów, dokumentacją techniczną , sztuką i prawem budowlanym,
  2. weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji procesów inwestycyjnych i remontowych,
  3. udział w pracach komisji przetargowych,
  4. monitorowanie oraz rozliczanie finansowe inwestycji i remontów,
  5. dbanie o prawidłowość i kwalifikowalność rozliczanych wydatków
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe
  • wiedza i umiejętności w zakresie sporządzania i analizowania kosztorysów na roboty budowlane,
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność
Wymagane dokumenty:
  • List motywacyjny, dokumenty potwierdzające uprawnienia, świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia lub zaświadczenia oraz CV, w którym prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2014r. poz. 1182 z późn. zm.).
  • Kserokopie lub skany świadectwo pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia
Termin składania dokumentów:

Do dnia 28 grudnia 2017r.

Miejsce składania dokumentów:

Na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy z dopiskiem: "Oferta pracy - inwestycje"

Bydgoszcz, 13 grudnia 2017r.