OGŁOSZENIE NR  5/2018 O NABORZE

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego
85-826 Bydgoszcz, ul. Szpitalna 19

poszukuje pracownika na stanowisko: inspektor / specjalista ds. zamówień publicznych

Wymiar etatu:   pełen etat.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, preferowane: prawo, administracja ,ekonomia (mile widziane Studia podyplomowe w zakresie Prawa Zamówień Publicznych)
  • doświadczenie w pracy związane z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych
  • teoretyczna i praktyczna znajomość Ustawy- Prawo zamówień publicznych
  • doświadczenie w pracy związanej z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych w sektorze zdrowia

Główne obowiązki

• kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w sprawach o udzielanie zamówienia publicznego
Wymagane dokumenty:
  • List motywacyjny oraz CV, w którym prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe
  • Oświadczenie o zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o niekaralności
Termin składania dokumentów:

Do dnia 19 marca 2018r.

Miejsce składania dokumentów:

Na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy z dopiskiem: "Oferty pracy - zamówienia publiczne"

Bydgoszcz, 05 marca 2018r.