biohazard

ZAKŁAD DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ

Kierownik Zespołu Techników RTG, Inspektor Ochrony Radiologicznej - mgr Mariusz Cichy

Rejestracja 52 37 09 350 (TK, RTG, USG)

Gabinet lekarski 52 37 09 348

Pracownia Tomografii Komputerowej 52 37 09 353

Pracownia RTG 52 37 09 349

Pracownia USG 52 37 09 352

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Personel Zakładu Diagnostyki Obrazowej:

 

SYSTEM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Zakład Diagnostyki Obrazowej posiada opracowany i wdrożony system zarządzania jakością, spełniający wszelkie wymogi pod kątem formalnym i prawnym, dotyczącym jednostek używających promieniowania jonizującego do celów medycznych.

Pracownicy Zakładu uczestniczą w szkoleniach z zakresu Zapewnienia Jakości w Rentgenodiagnostyce i Ochronie Radiologicznej Pacjenta, mających na celu zwiększenie efektywności wykonywanych badań, a także zwiększenie ochrony zdrowia i życia pacjenta.

W Zakładzie Diagnostyki Obrazowej wykonywane są okresowe testy parametrów fizycznych wszystkich aparatów rentgenowskich. Aparatura poddawana jest również raz w roku testom specjalistycznym wykonywanym przez akredytowane jednostki co jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 lutego 2011 roku w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej).

Początek strony